AK Partili Kalfaoğlu’ndan amatör kulüplere söz: “Buca’da amatör spor kulüplerimizin kaderi de değişecek”

Buca Belediye Başkanlığı için aday adaylığı çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Buca eski İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu, Buca’da faaliyet gösteren amatör spor kulüpleri İşçievlerispor ile Güraltayspor’un antrenmanlarına giderek yönetici ve sporcularıyla bir araya geldi.

Gelecek mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için adaylık çalışmalarını sürdüren Hakan Kalfaoğlu, amatör sporu çok önemsediklerini söyledi. Aileleriyle birlikte binlerce kişiyi ilgilendiren amatör sporun en çok desteklenmesi gereken alanlardan birisi olduğunun altını çizen Hakan Kalfaoğlu, “Buca’mızdaki amatör futbol kulüplerimizi ziyaret ediyoruz. Güraltay futbol takımının idmanına katılarak kulüp başkanı ve aynı zamanda takımın teknik direktörlüğünü yapan Hasan Bektaş ve gençlerimizle bir araya geldik. İşçievlerispor Kulübü’nün değerli başkanı Ersin Gökhan ve yöneticileri ile bir araya geldik. Her iki güzide takımımızın yetkilileriyle görüşerek sorunlarının çözümleri hakkında karşılıklı istişarelerde bulunduk. Buca’mızda üvey evlat muamelesi gören amatör futbol kulüplerimizin kaderini birlikte değiştireceğiz. Amatör kulüplerimiz idman yapacak, maçlarını oynayacak sahaları yok. Bütün kulüplerimiz bir tesise sıkıştırılmış yaşam mücadelesi veriyorlar. Amatör kulüplerimize yeni tesisler kazandıracağız. Tüm hemşerilerime söz veriyorum; Buca’dan yeniden Salih Uçanlar, Mehmet Batdal’lar yetişecek, Buca’mızda amatör kulüplerimizi şaha kaldıracağız” diye konuştu.

Hakan Kalfaoğlu ayrıca İşçievlerispor’un kuruluşunun 30. yılına özel olarak hazırlanan formasını hediye eden başkan ve yöneticilerine teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x